Інструкція по зміні паролю на порталі test.smcae.com

Для того, щоб змінити пароль, необхідно перейти за посиланням «Забули пароль?», що знаходиться у блоці логіну користувача на головній сторінці, або на сторінці логіну.

main_page

На наступній сторінці Вам необхідно ввести логін АБО електронну адресу на яку був зареєстрований Ваш обліковий запис.

main_page2

main_page3

Наступним кроком необхідно перейти за посиланням, яке знаходиться у відправленому системою листі.

mail

Ви отримаєте підтвердження про зміну паролю, та система відправить його Вам на пошту, після натискання на кнопку "продовжити", Вас переадресує на сторінку логіну, де потрібно ввести дані які прийшли у листі.

Для того, щоб уникнути помилок при вводі літерно-символьного паролю сгенерованого системою, користуйтеся функцією копіювати/вставити безпосередньо із листа. УВАГА!!! Слідкуйте за тим, щоб не захватити зайвих пробілів при копіюванні.

main-page5

mail2

main-page7

Після того як Ви ввели усі данні із поштового листа, останнім кроком буде встановлення власного паролю, після натиснення кнопки "Вхід", Вас переадресує на сторінку його зміни, де у полі "Поточний пароль" потрібно знову скопіювати той самий пароль, який Ви отримали у листі. У полі "Новий пароль" - ввести бажаний пароль.

main-page8

Після успішної зміни Ви отримаєте повідомлення. Далі для авторизації використовуйте Ваш логін, і вибраний при зміні пароль.

main-page9Остання зміна: Monday 27 April 2015 09:56 AM

Moodle by SMCAE